Tekst do obrazka!

Witamy na stronach Spółdzielni "Orlik-Jantar"

Jest nam niezwykle miło powitać Państwa na stronie internetowej Spółdzielni Mieszkaniowej Orlik-Jantar. Mamy nadzieję, że wizyta na naszych stronach pozwoli Państwu przyjrzeć się bliżej temu, z czego jesteśmy dumni. Wierzymy, że informacje tu zamieszczone zachęcą Państwa do zamieszkania na naszym osiedlu.

Na stronie znajdą Państwo między innymi, informacje o działalności Naszej Spółdzielni, skład Zarządu, Rady Nadzorczej, akty prawne, uchwały oraz aktualności związane z działalnością Spółdzielni. Na naszej stronie będziemy zamieszczać aktualne ogłoszenia o przetargach oraz inne aktualności związane z życiem Spółdzielni.

Czytaj dalej lub Sprawdź swoje rozliczenia w eCzynsz

Filmowa Stolica Lata - Wtorki nad Balatonem

Kino Letnie nad Balatonem 2022. Wszystkim, którzy uwielbiają kino letnie na świeżym powietrzu przypominamy, że przez całe wakacje w Parku nad Balatonem, co wtorek odbywają się projekcje filmowe - Filmowa Stolica Lata - .

Więcej

Dzień Dziecka w Parku nad Balatonem

Urząd Dzielnicy Praga-Południe oraz Tomasz Kucharski – Burmistrz Dzielnicy Praga-Południe zapraszają na Dzień Dziecka w Parku nad Balatonem. Wydarzenie odbędzie się 28 maja (sobota) w godzinach 11.00-16.00. Wszystkie atrakcje są bezpłatne.

Więcej

Likwidacja kasy

Szanowni Państwo, informujemy, że z dniem 31.03.2022 r. ulega likwidacji kasa Spółdzielni, a tym samym zaprzestaje się przyjmowania w siedzibie Spółdzielni wpłat gotówkowych zarówno z tytułu opłat czynszowych jak i pozostałych.

Więcej

Deklaracja o braku zamieszkania w lokalu

Po uzyskaniu odpowiedzi z Urzędu m.st. Warszawa w dniu 30.12.2021r. informujemy o możliwości składania deklaracji o braku zamieszkania w lokalu, która będzie podstawą do nienaliczanie opłaty za wywóz odpadów.

Więcej

Przypadki wścieklizny u zwierząt

21 grudnia Mazowiecki Wojewódzki Lekarz Weterynarii poinformował o wykryciu 105 przypadku wścieklizny u zwierząt na terenie województwa mazowieckiego w 2021 r. Ostatnie przypadki wścieklizny odnotowano na terenie dzielnic: Wawer, Praga-Południe i Targówek m.st. Warszawy

Więcej