Walne Zgromadzenie potwierdziło wolę dalszego funkcjonowania Spółdzielni
Dziękujemy wszystkim Członkom za udział w Walnym Zgromadzeniu, które odbyło się 20–21 czerwca 2026 r. Państwa obecność przełożyła się na najwyższą frekwencję w historii Spółdzielni i umożliwiła podjęcie kluczowych decyzji dotyczących jej przyszłości.
Walne Zgromadzenie zdecydowaną większością głosów opowiedziało się za dalszym, samodzielnym funkcjonowaniem SM „Orlik-Jantar”, przyjęło sprawozdania za 2025 rok oraz udzieliło absolutorium Zarządowi. To ważny sygnał jedności i zaangażowania członków w sprawy naszej Spółdzielni.
