Kino Letnie nad Balatonem

W środę, 3 lipca 2019 roku obędzie się pierwszy seans kina plenerowego w Parku nad Balatonem. Seanse odbywać się będą w każdą środę aż do końca wakacji o godzinie 21:30 w lipcu oraz 21:00 w sierpniu 2019 roku. Wstęp bezpłatny.

Czytaj dalej

Dzień Dziecka w Parku nad Balatonem

Urząd dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy wraz Radiem Kolor organizują dnia 2 czerwca br. (niedziela) w godzinach 11:00-17.00 piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka.
Dzieci będą mogły skorzystać bezpłatnie z takich animacji jak: dmuchańce, foto budka, poczęstunek w Cafe Balaton czy kurs programowania i mini kurs żeglowania. Wstęp wolny.

Czytaj dalej

Nowe zasady segregacji odpadów

Segregacja odpadów od 2019r.
Zarząd Spółdzielni informuję, że od 1 stycznia 2019 r. wchodzi w życie nowy 5-frakcyjny system gospodarowania odpadami komunalnymi. Nowe zasady segregacji odpadów w Warszawie będą wdrażane stopniowo. W załączeniu przedstawiamy materiały informacyjne dotyczące nowego systemu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych z podziałem na 5 frakcji.

Czytaj dalej

Chusty antysmogowe dla mieszkańców Pragi-Południe

Urząd dzielnicy Praga-Południe poinformował właśnie, że będzie rozdawać warszawiakom chusty antysmogowe. Maski takie będą rozdawane od 11 grudnia w Urzędzie dzielnicy, w Ośrodku Pomocy Społecznej oraz w Polskim Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów.

Czytaj dalej

Oszczędzajmy ciepło

Przypominamy, że otwieranie okien na klatce schodowej lub w piwnicach w celu wietrzenia w okresie jesienno-zimowym winno być krótkotrwałe, z uwagi na straty ciepła. Oszczędzając energię oszczędzamy pieniądze oraz zmniejszamy zanieczyszczenie środowiska.

Czytaj dalej

Głosuj bez zameldowania

Na Pradze Południe już 21 października br. będziemy wybierali radnych dzielnicy, radnych miasta, radnych sejmiku mazowieckiego oraz prezydenta Warszawy. Jeżeli stale zamieszkujesz Pragę Południe, a nie jesteś zameldowany, możesz dopisać się do rejestru wyborców na Pradze Południe. Można to zrobić w Urzędzie Dzielnicy przy ul. Grochowskiej 274.

Czytaj dalej

Pożegnanie Lata na Pradze-Południe

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej informuje mieszkańców, że w dniu 16.09.2018r. w Parku nad Balatonem na terenie boiska odbędzie się koncert Pożegnanie Lata na Pradze-Południe zorganizowany przez Centrum Promocji Kultury oraz Urząd Dzielnicy Praga-Południe.

Czytaj dalej

        1 2 3 4 5 6 7 8       Przeglądasz: 7 / 8